bij de trainingen altijd goed de gelegenheid om foto's te maken, had mijn nieuwe fotodoosje ook meegenomen ondanks dat deze (Nikon Z7II) niet echt goed uit de reviews komt MBT sport fotografie.
(maar daar heb ik hem ook niet voor gekocht....)
gebruikte altijd mijn D750 hiervoor naar volle tevredenheid maar toch de Z7II geprobeerd.
tot mijn verbazing bleek ik met die camera veel betere resultaten te halen, meer goede foto's uit series dan bij de D750
Met de D750 zat er bij een burst tijdens meetrekken met de rijdende auto meestal wel 1 goede (met acceptabele scherpte, die dingen gaan best hard tenslotte) en af en toe een echte goede tussen die de moeite van het bewaren waard is.
Met de Z7II had in elke burst meerder acceptabele foto's en ondanks de hoge resolutie en hoge ISO net zo scherp als met de andere camera, de focus van de Z7II kon alles echt veel beter bijhouden in vergelijk met de D750.
onderstaand wat plaatjes met de Z7II en 300mm F4E PF geschoten daar, snelheid van de karretjes rond de 180 KM ongeveer voor de GT klassen de LMP auto iets boven de 200Km
zelfde LMP2 wagen avond en dag training


Hypercar (vroeger LMP1 klasse)



Damesteam, dat erg goed presteerde in de GT klasse

en een Porsche omdat Le Mans zonder geen le Mans is....

groetjes
Henri